Реєстрація

Як зареєструватись на забіг?

Виберіть забіг, який ви хочете пробігти і додайте його в корзину. Натисьніть кнопку "Оформити замовлення" та введіть свою контактну інформацію. Повідомлення про реєстрацію надійде вам на електронну пошту.

А я точно зареєструвався?

Якщо ви не отримали листа з підтвердженням чи сумніваєтесь що успішно зареєструвались напишіть нам в телеграм https://t.me/teampace або в інстаграм https://www.instagram.com/onlinepace/

Коли закінчується реєстрація на забіг?

Сроки реєстрації та терміни коли можна пробігти забіг вказано на сторінці кожного забігу. Зверніть увагу, що деякі забіги можна подолати і після вказаних сроків!

Оплати

Як я можу оплатити участь у забігу?

Оптату реєстрації ми приймаємо за реквізитами: IBAN: UA773220010000026000310086269 Отримувач: ФОП Безкоровайний Борис Романович Якщо у вас є поле “Призначення платежу”, вкажіть у ньому “Реєстрація на забіг” ІПН/ЄДРПОУ: 3379907994 Акціонерне товариство: УНІВЕРСАЛ БАНК МФО: 322001 ОКПО Банку: 21133352

Що таке донат?

10% від вартості вашої реєстрації ми перераховуємо на благодійність (на час війни це різноманітна підтримка наших Збройних Сил). Це і є донат)

Хто оплачує доставку?

Доставку стартового пакету оплачує учасник згідно тарифів поштового оператора.

Інші запитання

Що таке оналайн-забіг (велозаїзд)?

Це такий же спортивний захід, як і звичайний біговий чи вело старт. Учасники також долають обрану дистанцію та отримують медалі за її проходження. Відмінність у тому, що маршрут та час початку подолання дистанції учасник вибирає самостійно.

Як отримати стартовий пакет?

При реєстрації на забіг вкажіть номер зручного для вас відділення Нової пошти. Ми надішлемо стартовий пакет та медаль в найкоротші можливі сроки.

Коли відкривати медаль?

Ви можете поглянути на медаль відразу після отримання стартового пакету або після того як фінішували свою дистанцію.

Чи обов'язково надсилати підтвердження фінішу дистанції?

Як вам зручно. Ви можете надіслати скрін свого треку нам на електронну пошту, в дірект інстаграма або телеграм та потрапити в загальну таблицю результатів або не робити цього.

Як надіслати результат забігу?

Ви можете надіслати скрін свого треку нам на електронну пошту, в дірект інстаграма або телеграм.

Чи можна пробігти дистанцію на доріжці або проїхати на велотренажері?

Так. Наше основне завдання долучати людей до спорту, а спосіб вони обирають самостійно.
Не знайшли свого запитання?

No products in the cart.