Про біг онлайн

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН-ЗАБІГІВ

Онлайн-забіги – це віртуальні спортивні заходи, в рамках яких учасники можуть пробігти свою дистанцію в будь-якому куточку світу. Основна ідея онлайн-забігів полягає в тому, що кожен учасник долає маршрут у певний день, який обирає організатор та отримує за цю винагороду. При цьому результати забігу фіксуються за допомогою спеціального трекера, медаль можна отримати поштою.

Порівняно із забігами в режимі реального часу, віртуальні спортивні заходи позбавлені певної атмосфери та куражу, але… не поспішатимемо з висновками та розглянемо переваги онлайн-забігів для спортсменів, що крокують у ногу з часом.

 1. Контроль та самоорганізація. Не кожен спортсмен може організувати та мотивувати себе самостійно. Ті, хто біжать онлайн-забіг, розвивають у собі дисципліну та навчаються самі себе стимулювати до досягнення нових спортивних висот.
 2. Тренування ментальної стійкості. Змагання, у яких спортсмен бере участь на самоті, вимагають від нього набагато більших ментальних затрат. Коли ти біжиш один, не бачачи своїх суперників, дуже складно мотивувати себе тримати темп і продовжувати битися у «бою з тінню». Може, для когось із спортсменів така перспектива здасться вельми нудною, але насправді здатність до самомотивації та тренування ментальної стійкості – це відмінні навички, які стануть у нагоді будь-якому спортсмену в майбутніх змаганнях, та й у звичайному житті.
 3. “Щасливий випадок” для колекціонерів. Є спортсмени, які б із задоволенням брали участь у всіх забігах, але через різні обставини не можуть собі цього дозволити. Участь у онлайн-забігах – це не просто можливість поповнити свою колекцію спортивних нагород, а й збирати медалі серіями. А ще можна виконувати челенджі з фізичних вправ або кілометражу, і за це теж отримувати медалі.
 4. Найкращий постачальник хорошого настрою. Біг – це найкращі «ліки» від депресії та тривоги. За підсумками дослідження, опублікованого в National Library of Medicine, можна зробити висновок, що біг працює на рівні з хорошим антидепресантом і допомагає ефективно позбутися стресу. На даний момент ця перевага є одним із головних для багатьох людей, хто останнім часом не може похвалитися відмінним настроєм.

Онлайн-забіги – це чудова можливість взяти участь у змаганнях з однодумцями з різних країн, отримати яскраві емоції та завоювати заповітну нагороду, а заразом – позбутися стресу та розвинути в собі важливі особисті якості.

 • Забіг Наполегливих Коал Медаль 1
  Забіг Наполегливих Коал
  450,00 
 • “Тримаю Темп” Забіг на вільну дистанцію
  “Тримаю Темп” Забіг на вільну дистанцію
  450,00 
 • тримаю темп напівмарафон макет медалі
  “Тримаю Темп” Забіг на 21 км
  450,00 
 • “Тримаю Темп” Забіг на 10 км
  “Тримаю Темп” Забіг на 10 км
  450,00 
 • тримаю темп 5 км макет медалі
  “Тримаю Темп” Забіг на 5 км
  450,00 
 • Серія забігів Тримаю Темп
  Серія забігів “Тримаю темп”
  Товар зі знижкою
  1500,00 
 • Медаль Онлайн-забіг Весняні побігеньки
  Онлайн-забіг “Весняні побігеньки”
  450,00 
 • Love Run
  Онлайн-забіг “LOVE RUN від PACE”
  Товар зі знижкою
  300,00 
 • Онлайн-забіг "Хутряний вовчисько"
  Онлайн-забіг “Хутряний вовчисько”
  Товар зі знижкою
  300,00 

ФОТО: Pexels / Andrea Piacquadio

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

No products in the cart.